سالیانه میلیاردها تومان در کشور ما دزدی می شود اما کسی نمی پرسد چرا اما وقتی می خواهند چند هزار تومانی به حقوق معلم اضافه کنند همه می گویند چرا ؟
معلمی که پا به پای همه ی اقشار مردم برای کشورش و مردمش و رهبرش جانفشانی کرده و خواهد کرد. معلمی که اولین نفر برای تمام دوره های انتخابات در صف می ایستاد و از دولتش حمایت می کرد ... معلمی که مسئولیت تربیت و تعلم دارد اکنون زیر سوال است !! می گویند زیاد هستند می گویند دولت بودجه ندارد می گویند معلمها کاری در خور توجه انجام نمی دهند می گویند.... از روزی که مقامش را زیر سوال برده اند و خواسته هایش را ندیدند او بیشتر برای تربیت فرزندان این مرزو بوم جنگید با حقوق یک میلیون ودویست هزار
تومان باید زندگی کند ،هم باید زندگی کند و هم باید مشکلات خودش را از ذهنش دور نگه دارد تا خدایی ناکرده حق دانش آموزی پایمال نشود اما تا کی می تواند مقاومت کند گاهی وقتها هم مشکلات بر انسان چیره می شود ...در آمد یک فوتبالیست نیمه حرفه ای سالیانه 250میلیون می باشد اما در آمد یک معلم خیلی هم که به او ببخشند و سرش منت بگذارند 15 میلیون به نظر شما یک فوتبالیست یا یک بازیگر یا... بیشترین نقش را در تربیت مردم یک جامعه به عهده دارد یا معلم مگر همین فوتبالیست یا بازیگر سینما و...اولین گام ترقی خود را از دامان معلم نگرفته است پس این همه تبعیض برای چیست؟
او نمی خواهددرآمد سالیانه اش 250میلیون باشد اما حق دارد درآمد یک سالش چقدر باشد ؟؟ شما قضاوت کنید 

[ ۱۳٩۳/۱٢/۱٩ ] [ ٢:٢٢ ‎ب.ظ ] [ زهرا طهماسبی(پریشان) ] [ نظرات () ]